Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 24 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 753592


Mjesec listopad osobito je posvećen Majci Božjoj PDF Ispis E-mail

Po svim se crkvama i u svim obiteljima preporuča zajednička molitva krunice. Krunica je jednostavna molitva satkana od temeljnih molitava vjere, u kojoj s Bl. Djevicom Marijom razmatramo otajstva spasenja.

Zajednička obiteljska molitva krunice produbljuje i usavršuje zajedništvo obitelji u međusobnom poštovanju i ljubavi; učvršćuje vjeru i vjernost; umnaža velikodušnost u prihvaćanju života.
Molitva krunice u našoj crkvi Gospe Fatimske u 18.00 sati nakon čega je i sv. Misa! Želja nam je da na ovu pobožnost dolaze svi, posebno djeca koja pohađaju osnovnu školu, koja će i predvoditi molitvu krunice.