Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 24 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 753625


Riječ župnika PDF Ispis E-mail

 

Osjećam zaista potrebu reći vam svima jedno veliko HVALA: Ne samo, dragi župljani, za dolaske u crkvu ili na vjeronauk, nego i za vaše dolaske na ovu našu web stranicu. Hvala i za vaše prijedloge i pohvale. To nam samo pomaže htjeti i činiti bolje i više. Ta na istom smo putu.

Hvala i svim drugim posjetiteljima na podršci izrečenoj ili napisanoj. Veseli nas što i vi svraćate na našu stranicu.

Neka nas sve dragi Bog čuva i blagoslovi!

fra Paviša