Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 3 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 753552


Nova školska i vjeronaučna godina PDF Ispis E-mail

 

Zazivom Duha Svetoga i posebnim blagoslov djece nakon sv. Mise započeli smo i mi novu školsku i vjeronaučnu godinu. Okupili smo svu djecu naše Župe na sv. Misi kojom smo htjeli moliti za Božji blagoslov. Donijeli smo i svoje školske torbe, knjige, katekizme i lopte. Prinjeli smo i na oltar svoje brige i molitve, svoje knjige i katekizme i sve ono što nas veseli.

I fra Paviša nas je poučio kako uspješno ići u školu, kako slušati roditelje, kako zazivati Boga i kako biti s Njim zauvijek. Iznenadio nas je što nam je to govorio šetajući među nama. A naš Zbor je to sve uveličao pod ravnanjem s. Helene. Bilo nam na radost svima. Fotografije možete naći u našoj Galeriji.