Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 4 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 611430


Klanjanje trećim četvrtkom u mjesecu PDF Ispis E-mail

 

Četvrtak, 20. rujna.

Toliko smo čekali taj četvrtak, treći četvrtak u mjesecu, kada po dogovoru naši mladi predvode klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom. Zapravo, htjeli smo u zajedništvu sa svima slaviti Gospodina malo više pjesmom. I uz uobičajeni pohod crkvi kad je klanjanje dođoše i pedesetak mladih  slaviti Gospodina. Čak su došli i naši ministranti: David, Duje, Tonino, Marin, Martin i Marko. Ipak, njih dvojica: (otac) Domagoj i (don) Joško okupiše Dajanu, Josipu, Barbaru, Mateu, Ivanu, Andreu, Katarinu i Vendi i zapjevaše toliko lijepo i skladno da su zaradili nakon svega i pljesak nazočnih. Svoje druženje smo nastavili i za zajedničkim stolom.