Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 4 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 1018517


Pobožnosti PDF Ispis E-mail
ČETVRTAK:
- 19,00 sati - sv. Misa i klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom ili 18,00 sati u zimskom računanju vremena.
PRVI PETAK U MJESECU:
- prigoda za ispovijed prije sv. Mise za one koji obavljaju pobožnost Srcu Isusovu
LISTOPAD:
- 18,00 sati – listopadska pobožnost i sv. Misa
DOŠAŠĆE:
- 6,30 sati – sv. Mise Zornice s jutarnjom molitvom iz Časoslova
KRIŽNI PUT
- Ovu pobožnost obavljamo u korizmenim petcima i prigodno. Zavjetni naš križni put jest u 1. korizmenu nedjelju kada hodamo od Stabline do Zavale. Fotografije završne postaje možete naći u Galeriji slika.