Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 24 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 891155


Obljetnica svećeništva

Lijepo je biti zajedno! Lijepo je i moliti zajedno! A tek zajedno slaviti: fra Krešo 40; fra Pavisa 20; fra Filip, fra Mijo, fra Ivan i fra Tino 5 godina svećeništva. Domaćin bijaše fra Filip koji sve pripremi i pozva i organizira. Okupismo se zajedno moliti i slaviti u kapeli bl. Alojzija Stepinca u našoj Misiji u Munchenu. Kao zlatna sredina fra Pavisa nam uputi rijeci i zahvale i radosti za ovaj dan. Reče nam da budemo zagledani u Krista i da u tom pogledu živimo! Poput Ivana iz Arsa. A onda u zajedništvu s ostalom braćom i sestrama posjedasmo za zajednički stol. Zaista, ostaje ovaj dan u sjećanju izazivajući blagi osmjeh na ovom našem životnom putu. Evo i 3-4 fotografije.