Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 9 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 1018511


ŽUPNE OBAVIJESTI 1.1. - 7.1. 2024. PDF Ispis E-mail

BLAGOSLOV I SUSRET SVEĆENIKA S OBITELJI NIJE REZERVIRAN SAMO ZA BOŽIĆNO VRIJEME, I NIJE VEZAN UZ MJESTO/VAŠU KUĆU I ZIDOVE, BLAGOSLIVLJAJU SE LJUDI I OBITELJI. SVI ONI  KOJI  ŽELE DA IM SVEĆENIK DOĐE U BLAGOSLOV U OBITELJSKU KUĆU, ILI U POSJET, ILI ZA ISPOVIJED., MOGU NAZVATI I DOGOVORITI SUSRET. OVO VRIJEDI KROZ CIJELU GODINU.

 

 

Ponedjeljak, 1.siječnja: Sveta misa u Stablini u 18:00 sati i blagoslov za one koji nisu stigli na zakazane dane svojih mjesta.   Nazvati naknadno za one koji ne stignu prisustvovati na blagoslovu u vrijeme kad je bilo zakazano vaše mjesto ili oni koji žele da im se dođe u posjet obitelji i blagoslov

 

Utorak, 2. siječnja: Sveta misa u Stablini u 18:00 sati.


Srijeda, 3. siječnja: Sveta misa u Stablini u 18:00 sati.

Četvrtak, 4. siječnja: Sveta misa u Stablini u 18:00 sati.

 

Petak, 5. siječnja: POBOŽNOST PRVIH PETAKA. Sveta misa u Stablini u 18:00 sati.

 

Subota, 6. siječnja: TRI KRALJA - BOGOJAVLJENJE - VODOKRŠĆE.

Blagoslov vode i sveta misa u Baćini u 8:00 sati.

Blagoslov vode i sveta misa u Stablini u 10:00 sati

 

Nedjelja, 7. siječnja: Sveta misa u Baćini 8:00 sati.

Sveta misa u Stablini u 10:00 sati.


TOMBOLA ZA MINISTRANTE i DIJEČJI ZBOR U 18:00 SATI,  u KAPELI ZAVJETNIH DAROVA U STABLINI.

HVALA SVIMA KOJI SU DALI NOVČANE PRILOGE ZA DJEČJU TOMBOLU I DAROVE. MOLIMO BAR JEDAN OD RODITELJA DOĆI SA SVOJIM  DJETETOM.