Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 14 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 1057640


Obnova župne crkve u Baćini! PDF Ispis E-mail

U Baćini je u tijeku obnova stare crkve svetoga Jurja mučenika.

 

RAČUN ZA POMOĆ

. Svoje priloge možete donijeti u župni ured ili uplatiti na transakcijski račun župe BAĆINA-SVETI JURAJ MUČENIK, PBZ  broj: IBAN HR9523400091110493998  Navesti na uplati s doznakom "Za obnovu crkve sv. Jurja u Baćini." VIše o svemu na župnoj facebook stranici. Za sva pitanja slobodno se javite na župni kontakt broj ili osobno.

Pozivamo sve župljane da svojim darom pomognu   u obnovi crkve u Baćini!

SVOJ DAR MOŽETE UPLATITI NA RAČUN ŽUPE

PRIVREDNA BANKA  ZAGREB

ŽUPA SV. JURJA MUČENIKA - BAĆINA

HR9523400091110493998