Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 4 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 935608


ŽUPNE OBAVIJESTI 17.3. - 23.4.2023 PDF Ispis E-mail

Ponedjeljak, 17. travnja: Sveta misa u 7:00 sati u Stablini.

 

Utorak, 18. travnja: Ispovijed i krunica od 17:30 sati. Sveta misa u 18:00 sati u Stablini s molitvom časoslova. Cjelogodišnja pobožnost sv. Anti Padovanskom.

 

Srijeda, 19. travnja: Sveta misa u 7:00 sati u Stablini. Ispovijed ovogodišnjih prvopričesnika, krizmanika i njihovih roditelja u 19:00 sati. Susret krizmanika, njihovih roditelja i kumova sa ovogodišnjim krizmateljem don Stipanom Šurlinom u 19:45 sati.

 

Četvrtak, 20. travnja: Ispovijed i krunica od 17:30 sati. Sveta misa u 18:00 sati u Stablini s molitvom časoslova.

 

Petak, 21. travnja: Sveta misa u 7:00 sati u Stablini.

 

Subota, 22. travnja: U 10:30 sati slavlje svete mise i podjela sakramenta svete potvrde u crkvi Gospe Fatimske u Stablini. Krizmanici i kumovi doći do 10 sati. Molimo sve koji dolaze automobilima da se parkiraju ispod same crkve, uzduž željezničke pruge, i na parkingu uz most.

 

 

Nedjelja, 23. travnja: U 9 sati proslava sv. Jurja mučenika, nebeskog zaštitnika župe Baćina. Sveta misa na sam svetčev dan i blagoslov početka obnove crkve u 9 sati u Zavodu. Hvala svima koji su dosad donijeli svoje novčane priloge ili iste uplatili na račun župe za obnovu same crkve.

Slavlje prve svete pričesti u 10:30 u crkvi Gospe Fatimske u Stablini. Prvopričesnici doći do 10 sati. Molimo sve koji dolaze automobilima da se parkiraju ispod same crkve, uzduž željezničke pruge, i na parkingu uz most.