Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 2 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 647846


ŽUPNE OBAVIJESTI 25.5. - 31.5.2020. PDF Ispis E-mail

Ponedjeljak, 25. svibnja: Večernja sveta misa u 18:00 sati.

 

Utorak, 26. svibnja: Večernja veta misa u 18:00 sati. Sasatanak za roditelje ovogodišnjih prvopričesnika u 20:00 sati.

 

Srijeda, 27. svibnja: Večernja sveta misa u 18:00 sati.


Četvrtak, 28. svibnja: Večernja sveta misa u 18:00 sati.

 

Petak, 29. svibnja: Večernja sveta misa u 18:00 sati.

 

Subota, 30. svibnja: Sveta misa na Otunju u 10:00 sati, a prije toga u 9:30 sati ćemo moliti krunicu BDM, tamo pored Gospina reljefa koji je čuvao sve naše stare na putu iz Istočne Pline, tj. s Obličevca do mora preko Struge. Tamo je i zavjetna Gospina kapelica za sve majke i one koji svoju djecu na poseban način preporučuju Majci Božjoj. Budući da već imamo pobožnost Put Križa na onom putu koji vodi od Zavale do mora, želimo moliti i na ovom svetom mjestu.

 

Nedjelja. 31. svibnja: DUHOVI

Sveta misa u Stablini u 8:00 sati.

Sveta misa na Zavali u 10:00 sati. U slučaju kiše i ružnog vremena sveta misa će ipak bit u Stablini.