Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 8 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 648054


Prijenosi slavlja u Velikom tjednu PDF Ispis E-mail

Prijenosi slavlja u Velikom tjednu


Splitsko-makarski nadbiskup mons. Marin Barišić predvodit će slavlja Velikoga tjedna u splitskoj prvostolnici. Vjernici će moći pratiti službu Božju na TV Jadranu, Laudato TV-u, te putem našeg YouTube kanala i Facebook stranice. U Velikom tjednu izravne prijenose svih ili nekih slavlja iz katedrale sv. Dujma s Facebook stranice naše Nadbiskupije moći će pratiti i pratitelji Facebook stranica: Gospa Sinjska, Karmelićani – Split i Dnevnik Svete Faustine Kowalske. Administratori ostalih vjerskih i župnih stranica mogu se pridružiti zajedničkom gledanju tako da administratorima stranice Splitsko-makarske nadbiskupije pošalju zahtjev.

 

 

Raspored prijenosa slavlja:

Cvjetnica - u 9.00 sati.

Veliki četvrtak - u 19.00 sati.

Veliki petak - u 15.30 sati.

(Na TV Jadranu snimka u 18.45 sati)

Velika subota - u 22.30 sati.

Uskrs - u 9.00 sati.