Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 14 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 648351


ŽUPNE OBAVIJESTI 16.3.-22.3.2020. PDF Ispis E-mail

U skladu s odredbama biskupa Splitske metropolije  do daljnjega se odgađaju svi župni pastoralni i katehetski programi i aktivnosti (vjeronauk) te se odgađaju pobožnosti svetom Anti i pobožnost križnog puta stoga molimo u svojim osobnim molitvama u obiteljima.  Potičemo već sada župljane na ispovijed prije Uskrsa kako bi se neposredno prije Uskrsa izbjeglo okupljanje velikog broja ljudi.

Ponedjeljak, 16. ožujka: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati. Ispovijed od 17.30 do 18.30 a iza sveta misa. Sedmi dan devetnice SVETOM JOSIPU.

Utorak, 17. ožujka: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati. Ispovijed od 17.30 do 18.30 a iza sveta misa. Osmi dan devetnice SVETOM JOSIPU. Započinju utorci svetom Anti Padovanskom stoga molimo se dragom svecu i u osobnoj pobožnosti sa svojim obiteljima.

Srijeda, 18. ožujka: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati. Ispovijed od 17.30 do 18.30 a iza sveta misa. Zadnji dan devetnice SVETOM JOSIPU

Četvrtak, 19. ožujka SVETI JOSIP: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati. Ispovijed od 17.30 do 18.30  a iza sveta misa.

Sveti Josip, zaručnik Marijin i Isusov hranitelj. Sveti Josip je zaštitnik nerođene djece, očeva, obitelji, trudnica, umirućih... Molimo stoga svetog Josipa da nas štiti i usliši naše osobne i zajedničke molitve.

Petak, 20. ožujka: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati. Ispovijed od 17.30 do 18.30 a iza sveta misa. Pobožnost križnog puta molimo i u svojim osobnim molitvama u svojim obiteljima.

Subota, 21. ožujka: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.

Nedjelja, 22. ožujka: 4. Korizmena nedjelja kroz crkvenu godinu

Svete mise:

Baćina u 8:00 sati.

Stablina u 9:30 sati.

 

Peračko Blato u 11:00 sati.