Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 3 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 550590


Početak Duhovne Obnove PDF Ispis E-mail

U četvrtak, 13. prosinca, na blagdan sv. Luce fra Tino Labrović započeo je Duhovnu Obnovu u našoj Župi. Slavili smo Gospodina Boga sv. Misom u kojoj nam je fra Tino govorio o pripremi za Božić. Mislila sam da fra Paviša pretjeruje kad nam je pričao o fra Tinu, ali bio je istinit. Naime, fra Tino nas je već oduševio za Krista, posebno vodjenim klanjanjem Isusu u Presvetom Sakramentu nakon sv. Mise. Iako nas je bilo 60-tak, što je super brojka za nas jer bila je jutros i Zornica, ostalima bi moglo biti žao što nisu nazočili. Možda već sutra mogu malo ispraviti. Naime, petak – petak je rezerviran za mlade koji će pjevanjem slaviti Boga u sv. Misi a nakon toga i slušanjem našeg fra Tina. Ja sam Marta i možete pogledati moje fotke u Galeriji.