Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 17 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 561976


ŽUPNE OBAVIJESTI 13.5. - 19.5.2019. PDF Ispis E-mail

Ponedjeljak, 13. svibnja: Proslava blagdana Gospe Fatimske. Procesija, blagoslov djece  i sveto misno slavlje u 19:00 sati koje predvodi fra Mario Jurišić.

 

Utorak, 14. svibnja: Krunica u 18:30. Pobožnost 13 utoraka sv. Anti Padovanskom i sveta misa u 19:00 sati koju predslavi i propovijeda don Domagoj Jelača, župnik župe Otrić – Struge. Iza svete mise proba s prvopričesnicima.

 

Srijeda, 15. svibnja: Sveta misa na Oblićevcu u 15:00 sati. Krunica u 18:30. Večernja sveta misa u 19:00 sati. Ispovijed za krizmanike, njihove kumove i roditelje krizmanika u 19:30 sati, a potom susret s krizmateljem  mons. Martinom Vidovićem u 20:00 sati.

 

Četvrtak, 16. svibnja: Krunica u 18:30. Večernja sveta misa u 19 :00 sati, a iza proba s prvopričesnicima.

 

Petak, 17. svibnja: SVETI PAŠKAL. Sveta misa u Zapadnoj Plini, kod Kule u 19:00 sati. Sveto misno slavlje predvodi don Ivica Barišić, župnik Rogotina i Desana sa svojim pučkim crkvenim pivačima. Iza svete mise osvježenje i zakuska za sve hodočasnike i vjernike. Molimo domaćice  i one koji su u mogćunosti da pripreme kolače i donesu na sami dan u župnu kuću.

 

Subota, 18. svibnja: Sveta Krizma u našoj župi. Sveta misa u 10:00 sati. Krizmanici i kumovi doći pola sata prije.

ISPOVIJED Prvopričesnika u 18:00 sati.

 

Nedjelja. 19. svibnja: Prva Pričest u našoj župi. Samo je jedna sveta misa u Stablini u 10:00 sati. Prvopričesnici doći pola sata prije.

.