Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 74 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 550633


Framina događanja PDF Ispis E-mail

I Metkovci slaviše ovaj prošli vikend. Naime, u župi sv. Ilije bila su primanja i obećanja u Frami. Ono što i nas očekuje. Zato pođoše Matea i Laura vidjeti kako to i izgleda. Sjajno su to oni organizirali. Toliko toga. Ipak, šećer je došao na kraju. Predsjednik Vijeća Frame Pero Mihaljević sa članovima Vijeća: Martinom, Ivom i Anom svratiše u Stablinu tog nedjeljnog popodneva na bratski pastoralni pohod zajedno sa fra Jurom Hrgovićem, provincijskim duhovnim asistentom za Framu. Rado smo ih ponudili kolačima i kavom, a oni nas darivahu i iskustvom i savjetima i časoslovom koji trebamo i mi framaši kao i oni koji pohađaju Mise Zornice. Pogledajte kako bijaše.