Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 54 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 528526


ŽUPNE OBAVIJESTI 27.5. - 3.6.2018. PDF Ispis E-mail

SVIBANJ: Mjesec posvećen Blaženoj Djevici Mariji.

 

Ponedjeljak, 28. svibnja: Sveta misa u Stablini u 19:00 sati.

 

Utorak, 29. svibnja: Pobožnost 13 utoraka Sv. Anti Padovanskom i sveta misa u 19:00 sati.

 

Srijeda, 30. svibnja: Sveta misa u Stablini u 19:00 sati.

 

Četvrtak, 31. svibnja: Blagdan Tijelova. Sveta Misa a nakon toga i tjelovska procesija bit će u 19,00. Molimo prvopričesnike i krizmanike da dođu u svojim haljinama, i naše susjede da naprave oltariće po našem starom običaju.

 

Petak, 1. lipnja: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati. Frama u 20:30 sati.

 

Subota, 2. lipnja: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.

Završetak Marijanske pobožnosti i slavlje svete mise imat ćemo na Otunju u 10:00 sati, a prije toga u 9:30 sati ćemo moliti krunicu BDM, tamo pored Gospina reljefa koji je čuvao sve naše stare na putu iz Istočne Pline, tj. s Obličevca do mora preko Struge. Tamo je i zavjetna Gospina kapelica za sve majke i one koji svoju djecu na poseban način preporučuju Majci Božjoj. Budući da već imamo pobožnost Put Križa na onom putu koji vodi od Zavale do mora, želimo moliti i na ovom svetom mjestu.

 

Nedjelja, 3.lipnja:

Sveta misa u Baćini u 8:00 sati.

ISPOVIJED Prvopričesnika u 9:00 sati.

Sveta misa u Stablini u 9:30 sati.

Sveta misa na Šarić Struzi u 11:00 sati.