Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 27 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 528648


ŽUPNE OBAVIJESTI 24.12. - 31.12.2017. PDF Ispis E-mail

Danas slavimo rođendan Isusa Krista, ali dopustimo da njegov rođendan u našim srcima bude svaki dan, a ne samo danas. Njemu poklonimo molitve da našu župu, naše obitelji blagoslovi radošću, ljubavlju i da nas mirom prati cijelu godinu. On ne traži mnogo, nikakve materijalne darove, nego samo čista srca svoje djece. Složnim molitvama i rukama načinimo ovu nadolazeću godinu plodonosnom u našoj župnoj zajednici. Ne dopustimo  da našim životima upravlja ono opipljivo, suhoparno, već težimo ka onom nebeskom, viječnom...

 

Stoga od svega srca želim blagoslovljen Božić Vama i Vašim obiteljima, proslavite ga u toplini vašeg doma ispunjenog ljubavlju i poštovanjem, te pripremite put do vašeg doma, vaših srdaca Onomu koji je radi nas rođen i radi nas raspet na križu, jer nas ljubi u svakom trenutku bezuvjetno.

Ponedjeljak, 25.prosinca:

SVETA MISA u Baćini u 8 sati

SVETA MISA u Stablini u 9:30 sati

SVETA MISA na Šarić Struzi u 11:00 sati.

SVETA MISA na Banji u 14:00 sati.

Utorak, 26. prosinca: Sveta misa Na Oblićevcui u 9:00 sati.

 

Srijeda, 27. prosinca: Sveta misa na Zavali u 9:00 sati.

 

Četvrtak, 28. prosinca: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.

 

Petak, 29. prosinca: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.

 

Subota, 30. prosinca:Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.


Nedjelja, 31.prosinca:

SVETA MISA u Baćini u 8 sati

SVETA MISA u Stablini u 9:30 sati

SVETA MISA na Banji u 11:00 sati.

Upisujemo misne nakane za iduću godinu.


Iskreno HVALA svima koji ste otvorili svoje srce i sudjelovali u humanitarnoj akciji  prikupljanja hrane i prehrambenih potrepština za najsiromašnije iz naše župe.