Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 17 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 528604


DOŠAŠĆE PDF Ispis E-mail

DOŠAŠĆE
U svetom vremenu Došašća, od 3. XII. – 24. XII. bit će SVETE MISE ZORNICE u 6 sati s molitvom časoslova, u župnoj crkvi u Stablini.Prije mise zornice od 5,30 prigoda za ispovijed.  Svi smo pozvani na bližu pripravu blagdana Kristova Rođenja - Božić. Prije svake svete mise prigoda je za sakrament  svete ispovijedi. Nedjeljom nema zornice.

.

Ispovijed, sveta misa i blagoslovna molitva

Druga subota u mjesecu, 9.prosinca večernja SVETA MISA u 18 sati, za sve naše bolesnike i zdravstvene djelatnike u raznim zdravstvenim institucijama. Misa za sve nas koji se toliko puta  osjećamo bolesni na duši i tijelu i trpimo, a svi kroz život nosimo razne duševne rane i povrede koje mislimo da možemo sami riješiti. Molimo jedni za druge. “Sve, dakle, što želite da ljudi čine vama, tako činite i vi njima” (Matej) 7:12