Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 9 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 550594


ŽUPNE OBAVIJESTI 5.11. - 12.11.2017. PDF Ispis E-mail

Nedjelja, 5. studenoga: 31. nedjelja kroz godinu. Svete mise: Baćina u 8:00 sati, Stablina u 9:30 sati i Šarić Struga u 11:00 sati.

Molitva Majci Božjoj, Gospi Fatimskoj po obiteljima.

22.listopada smo započeli s osobnom  i zajedničkom  molitvom  Majci Božjoj, Gospi Fatimskoj po obiteljima, na tjedan dana. Poslije svete mise u 9:30 u Stablini izmolili smo deseticu krunice, te blagoslovili i predali kip Gospe Fatimske gospođi Luci Krstičević, a potom 29.listopada obitelji Ivice Žderića Na tjedan dana primiti kip Gospe Fatimske traži Vaš zajednički obiteljski susret  i okupljanje oko njega u molitvi. Prije svega nakana ovog Gospina „tjednog hodočašća“ po obiteljima je upravo buđenje duha pobožnosti, te izgradnje mira i zajedništva u svakoj našoj obitelji ovdje, i nemojmo olako shvaćati da to možemo samo svojim  snagama. Molimo neka se u sakristiju ili u  župni ured jave obitelji ili pojedinci koji žele primiti kip Majke Božje u svoju obitelj, u bližoj budućnosti. Popis onih kojih su se prijavili bit će objavljen svaki tjedan  unaprijed  u župnom listiću  i na  župnoj web stranici.

5.studenoga kip Gospe Fatimske se vraća na misu u  9:30  i  predaje iz obitelji Ivice Žderića u  obitelj Mare Lovrić.

12. studenoga kip Gospe Fatimske se vraća na misu u  9:30  i  predaje iz obitelji Mare Lovrić u obitelj Drage Tomasa.

 

Ponedjeljak, 6. listopada: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.

 

Utorak, 7. studenoga: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.

 

Srijeda, 8. studenoga: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.

 

Četvrtak, 9. studenoga: Od 17:30 sati prigoda za svetu ispovijed. Sveta misa u Stablini u 18 sati. Iza svete mise klanjanje.

 

Petak, 10. studenoga: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati. Frama ima susret u 20 sati.

 

Subota, 11. studenoga: Sveta misa u Stablini u 7:00 sati.

Prvopričesnici imaju vjeronauk u 9:00 sati.

Krizmanici(2.raz. srednje)  imaju vjeronauk u 10:00 sati.

 

18:00 sati SVETA MISA za sve naše bolesnike, starije i nemoćne župljane i zdravstvene djelatnike

 

Nedjelja, 12. studenoga: 32. nedjelja kroz godinu. Svete mise: Baćina u 8:00 sati, Stablina u 9:30 sati i Peračko Blato u 11:00 sati.