Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 43 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 528517


ŽUPNE OBAVIJESTI 10.9. - 17.9.2017. PDF Ispis E-mail

Nedjelja, 10. rujna: 23. nedjelja kroz godinu. Svete mise:

Baćina u 8:00 sati, Stablina u 9:30 sati, Peračko Blato u 11 sati.

 

Ponedjeljak, 11. rujna: Sveta misa u 7 sati u Stablini. 


Utorak, 12. rujna: Presveto Ime bl. Dj. Marije. Sveta misa u 7 sati u Stablini.

 

Srijeda, 13. rujna: SV. IVAN ZLATOUSTI, BISKUP I CRKVENI NAUČITELJ, spomendan. Sveta misa u 7 sati u Stablini.

 

Četvrtak, 14. rujna: UZVIŠENJE SVETOGA KRIŽA, blagdan.

Od 18:00 sati prigoda za svetu ispovijed, a u 19 sati sveta misa. Iza svete mise klanjanje.

 

Petak, 15. rujna: BL. DJEVICA MARIJA ŽALOSNA, spomendan.

Sveta misa u 7 sati u Stablini, te na Oblićevcu u 15 sati. Frama ima svoj susret u 20 sati.

 

Subota, 16. rujna: Sveta misa u 7 sati u Stablini. SV. KORNELIJE, PAPA, I CIPRIJAN, BISKUP, MUČENICI, spomendan.

 

Nedjelja, 17. rujna: 24. nedjelja kroz godinu. Svete mise: Baćina u 8:00 sati, Stablina u 9:30 sati, Šarić Struga u 11 sati. U Stablini preko svete mise Zaziv Duha Svetog i blagoslov djece za uspješan početak školske godine, stoga pozivamo sve osnovnoškolce i srednjoškolce na ovu svetu misu.

 

HODOČAŠĆE GOSPI OD POJIŠANA

Hodočašće u naše Svetište Gospe od Pojišana, približava nam se dolazak relikvije neraspadnutog tijela Sv. Leopolda u naše Svetište Gospe od Pojišana. u Splitu. Polazak u 14 sati s parkinga ispred pastoralnog centra u Pločama. Prijave su do petka.