Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 12 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 544539


RASPORED BOGOSLUŽJA I OBAVIJESTI (25. lipnja - 2. srpnja) PDF Ispis E-mail

Danas  je 12. nedjelja kroz godinu i svete mise su u Baćini u 8,00 i u Stablini u 9,30.

Ovaj tjedan svete  mise su  ujutro u 7,00 svaki dan osim u četvrtak kad slavimo svetu misu u 19 sati, te u subotu kada slavimo svetu misu u 10,00 sati kod Vigure ispod Murvaca, na putu koji je vodio iz zapadne Pline kroz Peračko Blato do mora.

U sljedeću nedjelju (2. srpnja) je 13. nedjelja kroz godinu i svete mise su u Baćini u 8,00 i u Stablini u 9,30.