Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 41 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 544529


Oproštajna misa PDF Ispis E-mail

U nedjelju 18.lipnja na svetoj misi u 9:30 oprostili smo se od fra Paviše i poželjeli mu obilje Božjeg blagoslova kao i našem novom župniku fra Kristianu. Pjevanje na svetoj misi predvodili su pučki pjevači,Zbor i Frama. Fra Paviša se zahvalio za sve ove godine provedene među nama,ali ni mi mu nismo ostali dužni kad je zahvalnost u pitanju pa smo tako pripremili brojne poruke van i unutar crkve i zahvalnu riječ u ime svih. Fra Paviša je na kraju mise podijelio svoje pismo svakom župljaninu pa smo se spustili u dvoranu na kavu i kolače. Uz suze,ali i veliku zahvalnost i pozitivne želje ispratili smo svog bivšeg župnika u neke nove pobjede. Pogledajte.