Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 19 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 547500


Nedjelja Presvetog Trojstva PDF Ispis E-mail

Pripremajući se za svetkovinu svetog Ante kada će u nas biti i procesija i sveta misa,naši mladi gostovali su u Kominu(Ana,Lea,Bea,Marieta,Nikola,Jasna,Dragana). Danas na nedjelju Presvetog Trojstva ugostili smo fra Maria koji se na poseban način htio zahvaliti fra Paviši (jer fra Mario neće moći biti prisutan u nedjelju), službeno, u sljedeću nedjelju 18.lipnja slavit će zajedno Boga i fra Paviša i fra Kristian Perković naš novi župnik. Pogledajte.