Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 7 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 611341


Sveta Cecilija PDF Ispis E-mail

U četvrtak, 22. studenoga htjeli smo svečano slaviti sv. Ceciliju, zaštitnicu crkvenog pjevanja. Okupili smo se u crkvi na večernjoj sv. Misi i klanjanju predvođeni našim Zborom koji se okupio. Ta oni su i sve pripremili i aranžirali zajedno s našim časnim sestrama pa su nas iznenadili i obiteljskim stolom nakon Mise. Hvala im. I neka nam uvijek pjevaju i slave Gospoda. Pogledajte u našoj Galeriji kako je bilo!