Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 92 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 525438


Gospa Fatimska 2017 PDF Ispis E-mail

Kruna svih naših dana. Stota obljetnica Njezina ukazanja. Naša majka. Slavlje smo započeli procesijom u kojoj su kip nosili naši framaši,a naš Zbor predvodio pjevanje. Uz fra Vinka,fra Maria i fra Pavišu sv.Misu je predslavio O.provincijal fra Joško Kodžoman. Upozorio nas je da u svojim biografijama dopustimo Bogu djelovanje i da budemo Njegovi pravi nasljedovatelji. Marieta i Milena navjestiše čitanja,a maleni molitve vjernika. Na kraju sve mise svi prisutni(njih oko 200) dobili su prigodne knjižice i sličice Gospe Fatimske. Ostavismo svećenike na ručku koji su pripremili Mira,Mara,Marijana,Slava,Julija,Leona,Ilona i Dragana. Sutrašnje zahvalno slavlje predslavi fra Frano Prcela i nakon toga pučka fešta. Pogledajte.