Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 5 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 525393


Nastavak Dana Gospe Fatimske PDF Ispis E-mail

U ponedjeljak,9.svibnja nastavili smo s našim Danima Gospe Fatimske pobožnošću i svetom misom. Nakana nam je bila da to bude dan Modrog Oka i Banje uz sve druge vjernike. Nakon svete mise u našoj dvorani smo mogli pogledati 1.dio filma "Karol-čovjek koji je postao papa. Uz film mogli smo uživati i u kolačima koje su nam donijele baš domaćice s Banje i Modrog Oka. U utorak nakana nam je bila okupiti vjernike Baćine i stare Pline. Nakon pobožnosti uživali smo u Gospinim pjesmana koje su izveli Župski Zbor i KUD Neretvanke. Nakon svega priredili smo i domjenak za sve. Pogledajte.