Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

Župni listić

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 13 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 480467


OTVORENI DANI GOSPE FATIMSKE U STABLINI PDF Ispis E-mail

Povodom 100-te godišnjice ukazanja BDM u Fatimi župa Plina - Stablina organizira Dane Gospe Fatimske.

 

Sve je počelo u subotu 06. svibnja 2017. projekcijom dokumentarnog filma - Karolu s ljubavlju, autora Domagoja Pejića, koji je predstavio film, ali i približio život sveca naših dana Ivana Pavla II.

 

Dani Gospe Fatimske  službeno su otvoreni u nedjelju 07. svibnja svečanom svetom Misom koju je slavio župnik  župe Plina- Stablina fra Paviša Norac-Kevo. Misa je slavljena u novoj župnoj crkvi posvećenoj baš Gospi Fatimskoj.

 

Dani Gospe Fatimske traju do 14. svibnja,  a do samog blagdana svakodnevno će se u crkvi Gospe Fatimske slaviti sv. Misa, moliti krunica i pobožnost Gospi Fatimskoj. Organiziran je i kulturni program, koji uključuje koncerte i filmove. Pogledajte.