Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

Župni listić

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 1 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 480461


Susret krizmanika Nadbiskupije PDF Ispis E-mail

Autobus je došao u 15h po dogovoru. U autobusu su već bili krizmanici iz Rogotina te don Josip s njima. Od naših krizmanika na susret su pošli:  Alen Tomanović, Marko Kolarić, Klara Nikolac, Nina Dropulić i Matea Maršić. Pridružili su im se i krizmanici iz Ploča. Naše krizmanike dočekao je prigodan program u prepunoj dvorani. Program su vodili mladi,neki su pjevali dok su neki pokazali i svoje glumačke sposobnosti na pozornici ispred svih. Na samom početku  sve ih je pozdravio je msgr. Marin Barišić te su se zajedno pomolili.  Glavne poruke s pozornice bile su upravo o sakramentu na koji se pripremaju-sakrament Potvrde,a Blanka Vlašić svjedočila je o Bogu i vjeri te koliku važnost upravo to predstavlja u njezinom životu. Sve u svemu naše mlade nije ometalo loše vrijeme jer su čak iskoristili i slobodno vrijeme u Splitu. Kako su se proveli pogledajte i sami...