Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 93 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 525439


Uskrs 2017. PDF Ispis E-mail

Vazmeno bdijenje započeli smo blagoslovom ognja i paljenjem Uskrsne svijeće. Mladi su nam naviještali svetopisamska čitanja dok su maleni izrekli molitve u ime svih nas. Proslavili smo uistinu uskrsnuće Isusovo u prepunoj crkvi gdje je naš zbor predvodio pjevanje. Zahvalivši svima fra Paviša je sve pozvao u dvoranu i čestitao Uskrs.

Na sam Uskrs slavili smo svete mise u Baćini, Stablini i na Šarić Strugi.

Pogledajte...