Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 86 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 525435


Misa Večere Gospodnje PDF Ispis E-mail

I ministranti i apostoli zajedno s čitačima nađoše se u sakristiji pola sata prije obreda. Počeli smo svetu misu pjevanjem i slavljenjem: Marija i Vesela navijestiše čitanja,a Karla,Lara i Anđela molitvu vjernika. Bare i Andrej pomogoše fra Paviši pri propovijedi. Naš zbor sa sestrom Helenom predvodio je pjevanje. Sve smo završili kod Isusovog groba,a apostoli bijahu: Toni,Deba,Kaleb,Jole,Dario,Tvrtko,Anto,Koce,Josip,Goci,Franić i Jenko izabrani iz mnoštva od 180-ak nazočnih,a izabrani su zato jer su svi očevi-ta godina očinstva je. Otpjevali smo i drugi dio Gospina plača. Nakom mise naše apostole zajedno s fra Pavišom ugostio je Deba večerom Čeveljuši. Pogledajte.