Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 2 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 525391


Naše kvarantore PDF Ispis E-mail

Prva tri dana Velikog Tjedna uvijek započinjemo s molitvom jutarnje iz časoslova,a nastavimo sa cijelodnevnim klanjanjem Presvetom Sakramentu. Te dane završimo večernjom svetom misom. Uveli smo i popis gdje su se ljudi mogli upisati kad će drugovati s Isusom. Tako su se upisali i za molitve i razmišljanje kod Isusovog groba na Veliki petak i subotu. Na Veliku srijedu započeli smo pjevati i Gospin plač. Pogledajte.