Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 6 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 606805


RASPORED BOGOSLUŽJA I ŽUPSKE OBAVIJESTI (11. – 18. studenoga) PDF Ispis E-mail

Danas je 32. nedjelja kroz godinu. U Stablini ćemo predstaviti i naše prvopričesnike na sv. Misi u 9,30.

Večeras u 18,00 bit će sv. Misa i susret s našima u Zagrebu u kapeli Majke Božje Lurdske u Vrbanićevoj br. 35.

Ovaj tjedan svete su Mise ponedjeljkom i četvrtkom u 18,00 sati a ostalih dana ujutro u 7,00 sati. U četvrtak je, osim vjeronauka u 9,30 i klanjanje pred Presvetim Sakramentom nakon večernje sv. Mise koje opet predvode naši mladi jer je treći četvrtak u mjesecu.

U petak je  susret mladih u 20,00 sati.

U subotu svoj susret imaju prvopričesnici u 9,00 sati, a i vjeronauk je u Peračkom Blatu, Banji i na Šarić Strugi.

U sljedeću su nedjelju svete mise su po običaju: 8.00 sati u Baćini, 9.30 u Stablini, a u 11,00 sati i na Šarić Strugi.