Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 5 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 924608


Slavljenje i klanjanje pred Presvetim Sakramentom PDF Ispis E-mail

 

Opet smo nastavili sa našim slavljenjem Isusa u Presvetom Sakramentu trećim četvrtkom u mjesecu. Htjeli smo Mu zahvaliti za susrete s roditeljima naših prvopričesnika i krizmanika kao i za oživljavanje Trećeg Reda i povjeriti Mu i našu Framu koja se okuplja u petak, 19. listopada. Hvala našim mladima koji su uistinu anđeoskim glasovima šaptali nam o Isusu u pjesmi. Neka nas zajedno s Isusom u molitvi i pjesmi. Hvala svima koji nam pomogoše to i realizirati. Neke fotografije možete naći u Galeriji.