Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 2 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 924616


Dan kruha i plodova zemlje PDF Ispis E-mail

Otvorivši Godinu Vjere već u četvrtak, 11. listopada, danas smo htjeli uz Proglas o. Nadbiskupa zahvaliti Bogu na svim darovima kojima nas obasiplje na sv. Misi u Stablini, 14. listopada 2012. Prinjeli smo i darove naših ruku uz molitvu vjernika, a župnik nam je u svojoj propovijedi protumačio što znači biti zahvalan. Potakao nas je na zahvalnost Bogu u svakoj sv. Misi baš za ovu Godinu Vjere. Jer zahvalnost je plod vjere. U našoj Galeriji možete vidjeti i kako je to izgledalo.