Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 3 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 924611


NEDJELJA, 14. LISTOPADA 2012. PDF Ispis E-mail

 

Započeli smo Godinu Vjere u prošli četvrtak a danas ćemo čuti i Proglas našeg o. Nadbiskupa prigodom početka Godine  Vjere i u Baćini, Stablini i Peračkom Blatu.

Ujedno ćemo zahvaliti Gospodinu Bogu na plodovima zemlje i rada naših ruku posebice na sv. Misi u Stablini (9,30) kao i u Peračkom Blatu (11,00). Djeca će prinjeti darove i plodove zemlje i rada naših ruku zahvalni Bogu na svim dobrima kojima nas obasiplje.