Dobrodošli na web stranice župa Baćina i Plina-Stablina. I na ovaj se način želimo približiti svima Vama i pokazati Vam što se sve događa i što sve planiramo učiniti u našim zajednicama. Otvoreni smo za sve Vaše prijedloge i komentare.

Svako dobro!

 

NAJAVE

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 1 

Brojač posjeta

Posjete Sadržajima : 573375


Pastoralno osoblje PDF Ispis E-mail

Župnik

Od srpnja 2012. naš župnik je fra Paviša Norac-Kevo koji je naslijedio fra Mladena Marića. Fra Paviša je rodjen u Otoku kod Sinja, sin p. Frane i Marije r. Omrčen, a prije nego što je imenovan našim župnikom bio je župnik Sinja.

 

Časne sestre

U župi djeluju i časne sestre Kćeri milosrđa. S nama su danas s.Miranda, s. Srebrenka i s. Helena. Sestre se uz ostale obveze brigaju za crkvu, drže vjeronauk i vode pjevanje.
Pastoralno i ekonomsko Vijeće

Župniku pomažu i naše pastoralno i ekonomsko vijeće koji se redovito izabiru svake četvrte godine. To su naši župljani koji aktivnije sudjeluju u pastoralnu Župe.